Michał Piotrowski – Partner Zarządzający.

Doradca podatkowy nr wpisu 11046

Michał posiada kilkunastoletnie doświadczenie jako doradca podatkowy, które zdobywał jako Dyrektor Departamentu/Senior Manager w jednej
z największych firm audytorskich w Polsce, odpowiadając za rozwój oraz bieżącą obsługę linii podatkowej. Współpracował z czołowymi spółkami notowanymi na GWP, jak i NewConnect, obsługując zarówno procesy restrukturyzacyjne, optymalizacyjne (np. związane z odzyskaniem nadpłaconych podatków CIT/VAT/RET i inne), jak i akwizycyjne. Skuteczny pełnomocnik wielu podmiotów w sporach z organami podatkowymi, jak i sądami administracyjnymi, potwierdzonych licznymi referencjami oraz rozstrzygnięciami.

Lider projektów due diligence i audytów podatkowych, w tym audytów optymalizacyjnych.
Michał posiada także doświadczenie w projektach z zakresu cen transferowych oraz analiz benchmarkingowych (transakcje z podmiotami powiązanymi).

W spółce TPM Tax, Michał odpowiedzialny jest w szczególności za:
– podatek dochodowy od osób prawnych/od osób fizycznych, w tym restrukturyzacje, sukcesje, czy koncepcje „wyjścia z biznesu”
– transakcje z podmiotami powiązanymi (ceny transferowe, analizy porównawcze, analizy efektywności podatkowej rozliczeń w Grupach Kapitałowych itp.)
– postępowania przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi
– rozwój działalności

Kontakt
michal.piotrowski@tpmtax.pl


Konrad Kruszyński – Partner.
Doradca podatkowy nr wpisu 11978

Doświadczony manager z wieloletnią praktyką w obsłudze klientów polskich i zagranicznych. Uznany wykładowca, autor kilkudziesięciu publikacji o tematyce podatkowej. Pełnomocnik w sporach z organami podatkowymi i sądami administracyjnymi.

Konrad jest ekspertem w zakresie podatku VAT, jak również liderem w obszarze audytów optymalizacyjnych (związanych z odzyskiwaniem nadpłaconych podatków)

W Spółce TPM Tax, poza w/w Konrad odpowiedzialny jest za bieżącą obsługę Klientów oraz doradztwo w zakresie PIT i ZUS

Kontakt
konrad.kruszynski@tpmtax.pl


Krzysztof Orlik – Partner.
Doradca podatkowy nr wpisu 12941

Krzysztof posiada blisko 10 letnie doświadczenie w obszarze prawa podatkowego, zdobywane w kilku firmach doradztwa podatkowego oraz przy obsłudze zarówno firm krajowych, jak i zagranicznych. Uczestnik rozlicznych projektów z zakresu planowania podatkowego

Krzysztof posiada nadto uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg (nr licencji 60713/2013).

W Spółce TPM Tax odpowiada za projekty z zakresu due dilgence, audyty podatkowe oraz bieżącą obsługę Klientów


Kontakt

krzysztof.orlik@tpmtax.pl

EnglishPolish